Basketbalová konštrukcia s doskou a košom Comet portable basketball Exit Toys oceľová prenosná nastaviteľná výška

Popis produktu

Basketbalová konštrukcia s doskou a košom od holandskej značky Exit Toys prinesie deťom aj dospelým hráčom veľa radostných chvíľ pri basketbale. Prvotriedna konštrukcia je vybavená robustnými kolieskami, takže ju dokážete umiestniť kdekoľvek v záhrade a dvore. Pevná galvanizovaná oceľová konštrukcia s práškovou farbou vynikajúco odoláva korózii, zachová si svoj krásny vzhľad po dlhé roky. O stabilitu pri hre sa postará protiváha v zadnej časti konštrukcie, ktorá obsahuje 5 vriec, ktoré dokážete naplniť spolu až 95 kg piesku.

Štýlová transparentná doska s košom so sieťkou umožní precvičovanie všetkých basketbalových trikov v pohodlí domova. Celková výška basketbalového koša s doskou sa dá nastaviť vo výške 230, 245, 260, 275, 290 alebo 305 cm, takže si basketbal zahrajú ako deti, tak aj skúsení hráči. Basketbalové systémy Exit Toys sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania a odolávajú aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. 

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Basketbalové systémy sa vyznačujú pravým holandským štýlom a pomáhajú chlapcom a dievčatám zdravo športovať na čerstvom vzduchu, zlepšovať si koordináciu ruka-oko a reflexy. Takisto si spevňujú svalstvo na rukách a nohách, trénujú presnosť pri triafaní do koša.

Vlastnosti:

  • priemer koša 45 cm
  • transparentná plastová odrazová doska 112*72 cm
  • galvanizovaná oceľová konštrukcia s práškovou farbou
  • priemer rámu 76 mm
  • celkové rozmery 365*106*191 cm
  • celková váha 42 kg
  • doba montáže (2 osoby - 150 minút)
  • holandská značka Exit Toys


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery365*106*191 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Hmotnosť42 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.