Komín ako doplnok k detským domčekom Smoby 1-komínová alebo 2-komínová strecha s UV filtrom

Popis produktu

Francúzsky výrobca Smoby ponúka k detským domčekom praktické príslušenstvo a doplnky, ktorými potešíte každé dieťa. Ponúkame vám praktický komín, bez ktorého sa nezaobíde žiadna strecha domčeka a vďaka nemu budú mať deti oveľa realistickejší zážitok pri svojich hrách v domčeku a okolo neho. Komín je vyhotovený v zelenej farbe a v rovnakom odtieni ako domček, takže spolu ladia farebne, aj dizajnovo.

Komín k detským domčekom má pevné dvojité plastové steny, je vyrobený najmodernejším výrobným procesom Blow Molding, rovnako ako všetky domčeky Smoby. Komín je stabilný a odolný voči poveternostným vplyvom a zároveň je jeho povrch jemný a zamatový na dotyk. Má príjemné oblé hrany, takže sa deti nemusia báť zranenia. Farba na komíne nevybledne ani po dlhom čase zásluhou anti UV filtru a zachovajú si svoje krásne a žiarivé farby po dlhé roky, aj napriek nepriaznivému počasiu. Rozmery komína sú 25*25*22 cm. Komín sa jednoducho nasadí na domček, montáž je veľmi ľahká.

Moderný komín od Smoby svojím originálnym francúzskym vzhľadom pomáha v kombinácii s domčekom rozvíjať u chlapcov a dievčat fantáziu predstavivosť, približujú sa svetu dospelých a učia sa zodpovednosti. Doplnky k domčekom sú pre deti veľmi dôležité, umožňujú im skúmať rôzne vylepšenia na domčeku a vydržia sa v ňom hrať dlhé roky. Každý doplnok k detskému domčeku ponúka nové možnosti jeho využitia a zabaví sa s ním viac detí.

Komín je vhodný pre domčeky:

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25*25*22 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,26 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.