Kolotoč nad postieľku Perle-Musical Mobile Kaloo hudobný 35 cm v darčekovom balení pre najmenších od 0 mes

Popis produktu

Kaloo hudobný kolotoč Perle-Musical Mobile je krásna hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 35 cm a jeho súčasťou je praktická tyč na pripojenie kolotoča k postieľke. Na detskom kolotoči sú zavesené zvieratká medvedík a zajačik, mesiačik a srdiečko. Všetky tieto časti sa dajú otáčať, čím kolotoč určite zaujme každého drobca. Deti sú po narodení veľmi citlivé na všetky vonkajšie podnety, snažia sa rozoznávať veci okolo seba, spoznávajú nový neznámy svet. Práve hrací kolotoč pre bábätká môže byť veľmi nápomocný pri rozvoji dieťaťa od skorého veku, môže sa vďaka nemu naučiť poznávať zvuky, tvary, povrchy. Hračky na kolotoči sú jemné a hebké k detskej pokožke. Detská hračka pre najmenších je zabalená v krásnom darčekovom balení, takže ňou môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Keďže sa sluch dieťaťa začína rozvíjať už v matkinom brušku, po narodení je citlivé aj na tie najmenšie a najjemnejšie zvuky už od prvého dňa. Dokáže rýchlo rozpoznať rôzne melódie a piesne, nehovoriac o hlasoch, ktoré sa mu prihovárajú. Spievajúci kolotoč nad postieľku je najlepší na pokojný spánok a sladké sny dieťatka. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, čo spĺňa aj kolotoč  pre bábätká Kaloo, ktorý je prevedený v jemných farbách bielej a sivej. Tento detský kolotoč sa môže vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu stať spoločníkom v snoch každého najmenšieho dieťatka.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. KALOO je splneným snom každého dieťaťa, dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne.

Vlastnosti

  • jemná hračka nad detskú postieľku
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • krásne farebné prevedenie
  • veľkosť 35 cm
  • ideálna na pokojný spánok najmenších
  • hrá upokojujúce melódie
  • v darčekovom balení
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • čistenie mokrou handričkou a namydlenou vodou, aby sa nepoškodila hracia časť
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery35 cm
Rozmery balenia39*31*10 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabiela,šedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.