Kolotoč nad postieľku Flower Cotoons Smoby s motýlikmi, hudbou a svetlom pre najmenších ružový

Popis produktu

Detský kolotoč nad postieľku Cotoons je nádherná multifunkčná hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Detský kolotoč sa dá veľmi jednoducho pripevniť na postieľku z bočnej strany pomocou skrutky, prispôsobí sa hrúbke postieľky. Je ladený v zeleno-ružových farbách a má tvar kvetu. Tento jedinečný kolotoč nad postieľku robí spoločnosť vášmu dieťatku a hrá 4 rôzne melódie. Kolotoč premieta kvetinky a motýlikov na strop, jemné tlmené svetlo dieťa upokojuje a svetlo mení farbu. Kolotoč obsahuje diaľkové ovládanie a vďaka nemu dieťa nezobudíte manipuláciou pri jeho zapínaní alebo vypínaní. Kvietok má na stonke niekoľko plastových lístkov a tiež po ňom lezie jedna rozprávková postavička z obľúbeného seriálu Cotoons Smoby. Na kvetinke sú zavesené rôzne pestrofarebné hračky, ktoré sa točia nad hlavičkou bábätka.

Dieťatko upútajú a upokoja, môžu sa na nich pozerať pred spaním. Na vrchnej časti kvetu sú tlačidlá pre rôzne zvukové a svetelné efekty. Pre fungovanie kolotoča sú potrebné 2x AA/LR6 a 2x AAA/LR03 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Celková výška kolotoča je 57 cm.  Noc v tme môže byť pre najmenšie deti niekedy príliš stresujúca a strašidelná. Ak máte problém s uspávaním dieťatka, jedným z riešení problému môže byť zakúpenie tohto nádherného a tak praktického doplnku do detskej izby. Svetielko a uspávacia hračka v jednom zaženie obavy z tmy a prinesie vašim najmenším ratolestiam sladké sníčky. Rozprávkové postavičky Cotoons deti upokoja a potešia pred každým spánkom. Hračka môže poslúžiť aj ako prostriedok na objavovanie a spoznávanie nového sveta pre najmenších, ktorí sa vďaka takejto multifunkčnej hračke ľahšie orientujú na vonkajší svet a vonkajšie podnety. Tento doplnok do detskej postieľky sa najlepšie hodí pre najmenšie dievčatká. Kolotoč hrá samostatne 10 minút, pomocou ovládača sa dá zapnúť na 40 minút, aby ste nemuseli rušiť oddychujúce bábätko.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky Smoby majú oblé hrany, ktoré sú jemné a hladučké na dotyk, chránia dieťatko pred zranením. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko a je to ideálny darček pre najmenšie deti. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. 

Vlastnosti

 • kolotoč nad postieľku bábätka
 • rozprávkový motív, tvar kvetu
 • ružová farba pre dievčatá
 • v tme svieti
 • hrá pekné melódie
 • hrá 10 alebo 40 minút
 • ovládanie pomocou diaľkového ovládača
 • ľahké pripevnenie na postieľku
 • ideálny na uspávanie bábätka
 • kvalitný plast, ktorý je zamatovo jemný na dotyk
 • kvalitný francúzsky výrobok

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery46*22*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia40*10*35 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,12 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6, 2 x AAA/LR03 not included
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.