Kolotoč nad postieľku Colors-Musical Mobile Kaloo hudobný 26 cm v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo hudobný kolotoč nad postieľku Colors-Musical Mobile je krásna hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 26 cm a jeho súčasťou je praktická tyč na pripojenie k postieľke. Na detskom kolotoči sú zavesené zvieratká sovička, sliepka a lienka spolu s jablkom. Všetky tieto časti sa dajú otáčať, čím kolotoč určite zaujme každého drobca. Deti sú po narodení veľmi citlivé na všetky vonkajšie podnety, snažia sa rozoznávať veci okolo seba, spoznávajú nový neznámy svet. Práve hrací kolotoč so šušťavými zvukmi môže byť veľmi nápomocný pri rozvoji dieťaťa od skorého veku, môže sa vďaka nemu naučiť poznávať farby, tvary, povrchy. Hračky na kolotoči sú jemné a hebké k detskej pokožke. Hračka pre bábätká je zabalená v krásnom darčekovom balení, takže ňou môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Keďže sa sluch dieťaťa začína rozvíjať už v matkinom brušku, po narodení je citlivé aj na tie najmenšie a najjemnejšie zvuky už od prvého dňa. Dokáže rýchlo rozpoznať rôzne melódie a piesne, nehovoriac o hlasoch, ktoré sa mu prihovárajú. Hrací kolotoč nad postieľku je najlepší na zabavenie bábätka. Najmenšie deti obľubujú pestré a sýte farby, pretože v prvých týždňoch života rozoznávajú len tie najvýraznejšie farby. Tento detský kolotoč pre najmenších sa môže vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, pestrým farbám a hebkému povrchu stať spoločníkom detí na každý deň.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je použitie mokrej handričky na povrch, aby sa nepoškodila hracia časť kolotoča.

Vlastnosti

  • veselá hračka nad detskú postieľku
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • krásne farebné prevedenie
  • veľkosť 26 cm
  • ideálna na zabavenie najmenších, vydáva šuštiace zvuky
  • biela skrinka vo rvchnej časti hrá hudbu
  • v darčekovom balení
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • čistenie mokrou handričkou na povrchu
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery26 cm
HudbaÁno
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné