Kolobežka dvojkolesová Vaiana Smoby skladacia s brzdou a výškovo nastaviteľnou rúčkou od 5 rokov

Popis produktu

Dvojkolesová kolobežka Smoby v dizajne animovanej rozprávky o odvážnom dievčati Vaiana je krásny darček pre každé dievčatko od 5 rokov, ktoré miluje svet rozprávok. Protišmykové riadidlá, jemné rozprávkové farebné prevedenie, možnosť jednoduchého zbalenia na cesty, to všetko ponúka kvalitná kolobežka Smoby. Detská dvojkolesová kolobežka je ľahká, jazdí sa na nej veľmi jednoducho a pohodlne. Kolieska sú chránené proti prerazeniu, v prípade potreby sa dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. V zadnej časti kolobežky sa nachádza kvalitná a spoľahlivá nášľapná brzda.

Kolobežka má výškovo nastaviteľnú rúčku, preto sa vášmu dieťaťu skvele prispôsobí a rastie spolu s ním. Riadidlá sa dajú nastaviť do troch výšok podľa potreby a to až do maximálnej výšky 83 cm. Kolobežka sa dá veľmi jednoducho zložiť na polovicu a tak si ju môžu vaše detičky zbaliť na dovolenky či výlety. Kolobežka Vaiana s protišmykovými a tichými gumenými kolieskami prekvapí každé dieťa svojimi skvelými jazdnými vlastnosťami. Deti sa pri jazde učia udržiavať rovnováhu, rozvíjajú si pohybové zručnosti a motoriku. Kolobežka pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti si trénujú postreh a reflexy.

Rozprávkový motív obľúbenej rozprávky Vaiana si obľúbi každé dieťa. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky: chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu. Kolobežka má nosnosť 50 kg a jej celkové rozmery sú 70*32*83 cm. Francúzsky výrobca Smoby produkuje originálne, bezpečné a kvalitné detské hračky zo zamatovo jemného plastu. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 5 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery70*32*83 cm
Celková výška83 cm
Rozmery balenia65*32*46 cm
Celková dĺžka70 cm
Výška rúčkymax 83 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné