Kolobežka Vaiana Mondo ABEC 5 dvojkolesová

Popis produktu

Detská kolobežka Mondo s motívom rozprávky Vaiana je krásne farebná a kvalitná kolobežka vhodná pre deti od 3 rokov. Kolobežka pre deti Mondo Vaiana má pevnú konštrukciu a ľahký hliníkový rám. Má krásne žiarivé farby - tyrkysovú v kombinácii s oranžovou. Kolesá trojkolky sú vyrobené z kvalitného bezftalátového PVC materiálu. Riadidlá kolobežky sú mäkké a príjemné na dotyk. Jednoduchým spôsobom sa dajú výškovo nastaviť podľa potrieb až do výšky 82 cm. Jej dĺžka je 65 cm a šírka 10 cm. Kolobežka má na zadnom koliesku brzdu, nášľapná časť je protišmyková.

Ložiská ABEC 5 sú jednou z najdôležitejších častí kolobežky. Kolobežka Mondo obsahuje ložiská piatej triedy ABEC 5, preto majú kolieska na kolobežke maximálne tichý chod, sú odolné a vydržia stovky vzrušujúcich jázd vášho dieťatka. Kolieska majú priemer 12 cm a po opotrebovaní sa dajú jednoducho vymeniť. Výhodou kolobežky je jej nízka hmotnosť, deti si ju ľahko zbalia na výlet či dovolenku. Nosnosť kolobežky je 50 kg. Jazda na kolobežke je nielen zábavná, ale aj zdraviu prospešná aktivita. Deti posilňujú svalstvo a motoriku, určite si s ňou zamilujú pohyb a športovanie.

Mondo je taliansky výrobca, ktorý vyrába kvalitné produkty z gumy, peny a PVC. Mondo je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov a filmov, medzi ktoré patrí aj rozprávka Vaiana. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu, ktoré nájdete aj v našej ponuke. Nášľapná časť kolobežky má protišmykový charakter pre ešte vyššiu bezpečnosť. Kolobežka má celkovú výšku 82 cm.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Italy
Rozmery65*82*10 cm
Rozmery balenia60*11*22 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť50 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné