Kolobežka Ultimate Spiderman Twist & Roll Mondo otočná

Popis produktu

Mondo detská trojkolesová kolobežka Twist & Roll je úžasná a kvalitná detská kolobežka. Je prevedená v motíve komiksovej postavičky Ultimate Spiderman, ktorá je veľmi obľúbenou u detí. Farebné prevedenie kolobežky je v krásnej kombinácii žiarivej modrej a červenej farby.mäkké riadidlá, príjemné na dotyk, a celá je vyhotovená s množstvom rozprávkových obrázkov. Detská kolobežka má kvalitné kolieska s rozdielnym priemerom predných a zadného kolieska. Po ich opotrebovaní sa dajú jednoduchým spôsobom odmontovať a vymeniť za nové.

Nášľapná časť kolobežky má protišmykový charakter. Kolobežka má pevnú kovovú konštrukciu vyrobenú z ľahkých materiálov. Výhodou tejto rozprávkovej detskej kolobežky Ultimate Spiderman je jej ovládanie. Pri naklonení do strany sa kolieska otáčajú tam, kam chce dieťa. Výhodou kolobežky je jej nízka hmotnosť. Nosnosť kolobežky je do 20 kg. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Jazda na kolobežke prispieva k detskému zdraviu.

Je to skvelá forma pohybovej aktivity vonku s kamarátmi, kde si dieťa nielen posilňuje opornú sústavu ale cibrí si aj rozvahu a učí sa rešpektovať pravidlá premávky na ihrisku. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Spoločnosť Mondo je taliansky výrobca kvalitných detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou. Deti jazdu na kolobežke milujú. Rozmery detskej kolobežky sú 12*68*40 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery12 x 68 x 40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť20 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.