Kolobežka Transformers Robots in Disguise Movie Smoby dvojkolesová, skladacia s nastaviteľnou rúčkou od 5 rokov

Popis produktu

Dvojkolesová kolobežka Smoby v dizajne filmu Transformeri (Transformers Robots in Disguise) je tým pravým dopravným prostriedkom pre vášho drobca. Kolobežka má nosnosť 50 kg a je vhodná pre chlapcov od 5 rokov. Má protišmykové riadidlá, ktoré sú zároveň zamatovo hebké na dotyk. Filmový motív, štýlová čierna farba, možnosť jednoduchého zbalenia na cesty - to všetko sú jedinečné súčasti detskej kolobežky Smoby. Detská dvojkolesová kolobežka je ľahká, jazdí sa na nej veľmi jednoducho a pohodlne. Kolobežka má výškovo nastaviteľnú rúčku, preto sa vášmu dieťaťu skvele prispôsobí. Riadidlá sa dajú nastaviť do troch výšok podľa potreby.

Kolieska sú chránené proti prerazeniu, v prípade potreby sa dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Deti milujú jazdu na kolobežke, pretože je to vždy vzrušujúci zážitok a veľmi zábavný spôsob trávenia voľného času. Okrem toho sa vďaka kolobežke deti učia udržiavať rovnováhu, rozvíjajú pohybové zručnosti a motoriku. Kolobežka pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti vďaka nej trávia čas na čerstvom vzduchu. Zároveň si deti trénujú aj postreh a reflexy.

V zadnej časti kolobežky sa nachádza nožná brzda pre vyššiu bezpečnosť. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky: chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu. Francúzsky výrobca Smoby produkuje originálne, bezpečné a kvalitné detské hračky zo zamatovo jemného plastu. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*32*83 cm
Celková výška83 cm
Rozmery balenia65*32*46 cm
Celková dĺžka70 cm
Výška rúčkymax 83 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,14 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierno-červená
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné