Kolobežka dvojkolesová Toy Story Mondo ABEC 5

Popis produktu

Detská kolobežka Mondo s motívom animovanej rozprávky Toy Story (Príbeh hračiek) je kvalitná dvojkolesová kolobežka vhodná pre všetky deti od 3 rokov. Kolobežka má pevnú konštrukciu a ľahký hliníkový rám. Kolobežka je vyhotovená v modro-žltej farebnej kombinácii s motívom hrdinov z rozprávky Toy Story, ktorú si obľúbili deti po celom svete. Kolesá trojkolky sú vyrobené z kvalitného bezftalátového PVC materiálu. Riadidlá kolobežky sú pohodlné a príjemné na dotyk. Jednoduchým spôsobom sa dajú výškovo nastaviť podľa potrieb až do výšky 82 cm. Jej dĺžka je 65 cm a šírka 10 cm. Kolobežka má brzdu na zadnom koliesku, nášľapná časť je protišmyková.

Nosnosť kolobežky je 50 kg. Jazda na kolobežke je nielen zábavná, ale aj zdraviu prospešná aktivita. Deti posilňujú svalstvo a motoriku, určite si s ňou zamilujú pohyb a športovanie. Ložiská ABEC 5 sú jednou z najdôležitejších častí kolobežky. Kolobežka Mondo obsahuje ložiská piatej triedy ABEC 5, preto majú kolieska na kolobežke maximálne tichý chod, sú odolné a vydržia stovky vzrušujúcich jázd vášho dieťatka. Kolieska majú priemer 12 cm a po opotrebovaní sa dajú jednoducho vymeniť.

Výhodou kolobežky je jej nízka hmotnosť, deti si ju ľahko zbalia na výlet či dovolenku. Mondo je taliansky výrobca, ktorý vyrába kvalitné produkty z gumy, peny a PVC. Mondo je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov a filmov, medzi ktoré patrí aj Toy Story. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu, ktoré nájdete aj v našej ponuke. Nášľapná časť kolobežky má protišmykový charakter pre ešte vyššiu bezpečnosť.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Italy
Rozmery65*82*10 cm
Rozmery balenia60*11*22 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné