Trojkolesová kolobežka The Amazing Spiderman Scooter Maxi Cool Carver Pro Wheels Mondo

Popis produktu

Mondo trojkolesová kolobežka Scooter Maxi The Amazing Spiderman Cool Carver Pro Wheels je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka s troma kolieskami, s krídlami s protišmykovým povrchom. To zaručuje jedinečný pocit z jazdy. Kolobežka pre deti spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Krásne a originálne prevedenie tejto kolobežky nadchne každé dieťa. Detská trojkolesová kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami Pro Wheels, ktoré majú rozdielne priemery.

Predné koliesko je väčšie a zadné majú menší priemer, na dosiahnutie jedinečného pocitu z jazdy. Kolieska sa v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Konštrukcia kolobežky je kombináciou odolného ľahkého kovu s plastom. Detská kolobežka Scooter Maxi The Amazing Spiderman má prednú brzdu, pomocou ktorej dieťa kolobežku jednoducho zastaví. Kolobežka pre deti v štýle slávneho komiksového hrdinu Spiderman má výškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú nastaviť podľa potreby vášho dieťaťa, a preto kolobežka rastie spolu s ním.

Držadlá kolobežky sú protišmykové a zároveň príjemné na dotyk. Cela kolobežka je prevedená v kombinácii čiernej a červenej farby s kovovým vzhľadom. Spoločnosť Mondo je taliansky výrobca kvalitných detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou. Deti jazdu na kolobežke milujú a je to skvelá forma pohybovej aktivity. Detská kolobežka Mondo je vďaka trom kolieskam omnoho stabilnejšia a preto je vhodná pre malé deti už od 3 rokov. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Kolobežka s krídlami je zárukou jedinečného pocitu z jazdy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.