Kolobežka SkiScooter lyžovanie na ceste smarTrike Z5 Purple ružovo-čierna od 5 rokov

Popis produktu

Kolobežka smarTrike je skvelá hračka vhodná pre chlapcov aj dievčatá, ktorá deťom ponúka jedinečný zážitok. Revolučný produkt SkiScooter Z7 v atraktívnej ružovo-čiernej farbe očarí každého, pretože na trhu hračiek nemá konkurenciu. Kombinuje v sebe niekoľko patentovaných funkcií a vďaka tomu sa tejto inovatívnej hračke jednoducho nedá odolať. Riadidlá na kolobežke sa dajú nakláňať a zaťahovať, čo umožňuje jej naklonenie zo strany na stranu, ale aj dopredu. Majú nastaviteľnú výšku, preto sa plne prispôsobia potrebám dieťaťa. Pri jazde má dieťa po celý čas kolobežku pod kontrolou, bez ohľadu na rýchlosť jazdy.

Dvojstupňové podnožky (stúpačky) sa nakláňajú, urýchľujú pohyb a prispôsobujú sa prirodzenému pohybu tela ako počas lyžovania. Dajú sa nastaviť do pozície zamknuté a pohyblivé. Flexibilné spodné tyče kolobežky sa prispôsobujú meniacej sa výške a povrchom. Dieťa má jazdu na kolobežke pod kontrolou, bez ohľadu na to, akou rýchlosťou sa pohybuje. Patentovaný pružinový systém vytvára odpor, ktorý generuje zrýchlenie, pričom vzniká jedinečný freestyle zážitok z jazdy, presne ako pri lyžovaní! SkiScooter je perfektne navrhnutý tak, aby sa nezaťažovali kolená, ale aby boli aktívne svaly na nohách. Pomáha tiež rozvíjať motorické zručnosti, rovnováhu a tiež sebadôveru.

Deti naberajú pri takejto vzrušujúcej jazde odvahu. Technológia náklonu Dynamic Flex bola vytvorená pre jedinečný zážitok z jazdy, ktorý je veľmi podobný lyžovaniu. Riadidlá uľahčujú jazdu v ostrých zákrutách. Unikátny švajčiarsky dizajn bol vyhotovený pre vyššiu kvalitu a trvanlivosť, kolobežka vašim deťom vydrží dlhý čas. Jazda na kolobežke je veľmi obľúbená aktivita u detí na celom svete. SmarTrike však vymyslel niečo lepšie, čo deťom ponúkne ešte vzrušujúcejší a ešte zábavnejší pocit z kolobežkovania. Kolobežka SkiScooter je výnimočný produkt, ktorý je vhodný pre deti od 5 rokov.

Kolobežka umožňuje deťom lyžovať priamo na ceste, preto môžu po skončení zimy vymeniť klasické lyže za túto kolobežku. Deti, ktoré milujú tento zimný šport sa do kolobežky SkiScooter ihneď zamilujú. Výrobca smarTrike je kvalitný producent detských kolobežiek, trojkoliek a odrážadiel. Už dlhé roky pôsobí na trhu, je jedným z najpredávanejších výrobcov týchto detských hračiek. Ponúka maximálne bezpečné, kvalitné a originálne hračky. O kvalite svedčí aj rad medzinárodných ocenení, ku ktorým patrí: Toy Industry Awards – Winner Best Outdoor Toy 2013, Winner Right Star – Best baby Essentials Award 2014 a mnoho ďalších.

Vlastnosti

  • poskytuje jedinečný zážitok z jazdy ako pri lyžovaní
  • atraktívne farebné prevedenie ružovej a čiernej kombinácie
  • stúpačky, ktoré sa hýbu podľa prirodzených pohybov tela
  • spodné tyče sa prispôsobia každému povrchu
  • úplná kontrola bez ohľadu na rýchlosť
  • hladká jazda
  • unikátny švajčiarsky dizajn
  • originálne inovatívne patenty
  • 10% rýchlejšia jazda ako u konkurenčných produktov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
Rozmery87*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozmery balenia92*22*32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť8.3 kg
Nosnosť50 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.