Kolobežka T5 smarTrike s T-lock systémom a nastaviteľnou rúčkou nosnosť 50 kg červená

Popis produktu

Detská kolobežka smarTrike T5 je fantastická kolobežka pre všetkých malých milovníkov aktívneho pohybu. Deti ju využijú od 36 mesiacov ako tréningovú kolobežku so zablokovanými riadidlami vďaka unikátnemu T-lock systému. Riadidlá sa nedajú nakláňať a tak sa dieťatko počas jazdy cíti bezpečne, učí sa jazdiť. V druhom štádiu je systém T-lock odblokovaný a tak môže dieťa nakláňať riadidlá a jazdiť úplne samostatne. Jazda na kolobežke T5 imituje carvingové lyžovanie, preto je zábavnejšia a vzrušujúcejšia ako jazda na klasickej dvojkolesovej kolobežke.

Kolobežka pre deti T5 sa plne prispôsobí vášmu dieťatku. Riadidlá sú výškovo nastaviteľné, majú ergonomický tvar. Dve väčšie predné kolieska a menšie zadné koliesko zabezpečia vysokú stabilitu a bezpečnosť pri jazde. Sú vyrobené z PU materiálu, preto sú odolnejšie ako gumené kolieska a elastickejšie ako plastové kolieska. Kolobežka pre deti je výborný prostriedok na rozvoj jemnej motoriky a posilňovania svalstva najmenších detí. Ak majú vaše deti rady aktívnu hru a pohyb, kolobežka od smarTrike je pre ne tým pravým darčekom.

Kolobežka smarTrike T5 má výnimočný švajčiarsky dizajn a štýlové čierno-červené farebné prevedenie. Je vhodná pre deti od 36 mesiacov, rastie spolu s dieťaťom vďaka výškovo nastaviteľným riadidlám. Rozmery kolobežky sú 59*27*68 cm. Riadidlá sa dajú nastaviť do výšky 68-79 cm. Povrch stúpacej časti je protišmykový a gumený, v zadnej časti sa nachádza nožná brzda. SmarTrike je renomovaný výrobca detských trojkoliek a odrážadiel, je tou správnou voľbou, ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie.

Výhody a jedinečné vlastnosti

  • T-lock systém na zablokovanie riadidiel
  • tréningová kolobežka od 3 rokov
  • vo vyššom veku klasická kolobežka
  • jazda imituje carvingové lyžovanie
  • ergonomický tvar riadidel
  • výškovo nastaviteľné riadidlá
  • tri odolné PU kolieska pre väčšiu stabilitu
  • nosnosť 50 kg
  • švajčiarsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
Rozmery59*27*68-79 cm
Celková výška68-79 cm
Rozmery balenia29*16*62 cm
Celková dĺžka59 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.