Kolobežka T3 smarTrike so svietiacimi kolesami a batohom nosnosť 20 kg fialová od 24 mes

Popis produktu

Detská kolobežka smarTrike T3 je krásna a hlavne zaujímavá pohybová pomôcka pre deti od 24 mesiacov. Deti ju využijú ako tréningovú kolobežku so zablokovanými riadidlami a neskôr ako klasickú kolobežku. V prvom štádiu využitia sú riadidlá kolobežky zablokované T-lock systémom. Riadidlá sa nedajú otáčať, a tak sa dieťatko počas jazdy cíti bezpečne, učí sa pomaly jazdiť samostatne. V druhom štádiu je systém T-lock odblokovaný, takže dieťa môže nakláňať riadidlá a jazdiť úplne samostatne.

Samozrejme, kolobežka T3 sa plne prispôsobí vášmu dieťatku. Riadidlá majú ergonomický tvar, sú protišmykové a držia sa veľmi pohodlne. Dve predné kolieska a jedno zadné koliesko zabezpečia vysokú stabilitu a bezpečnosť pri jazde. Sú vyrobené z PU materiálu, preto sú odolnejšie ako gumené kolieska a elastickejšie ako plastové kolieska. Deti si túto trojkolesovú kolobežku okamžite zamilujú aj vďaka LED svetielkam na predných kolieskach. Svietiace kolesá kolobežky pôsobia veľmi štýlovo a slúžia zároveň ako bezpečnostný prvok, pretože dieťa je dobre viditeľné.

Súčasťou kolobežky sú aj chrániče, ktoré dokonale ladia s dizajnom kolobežky a najmä spoľahlivo ochránia vaše deti. Nemenej dôležitým doplnkom kolobežky T3 smarTrike je batoh s veselým dizajnom, ktorý sa upevňuje na riadidlá a bude robiť deťom spoločnosť počas každej jazdy. Kolobežka pre deti je výborný prostriedok na rozvoj jemnej motoriky a posilňovania svalstva najmenších detí. Ak majú vaše deti rady aktívnu hru a pohyb, kolobežka od smarTrike je pre ne tým pravým darčekom.

Kolobežka smarTrike T3 má výnimočný švajčiarsky dizajn a krásnu fialovú farbu. Je vhodná pre deti od 24 mesiacov, má nosnosť 20 kg. Povrch stúpacej časti je protišmykový a gumený, v zadnej časti sa nachádza nožná brzda. Rozmery kolobežky sú 60*27*63 cm. SmarTrike je renomovaný výrobca detských trojkoliek a odrážadiel, je tou správnou voľbou, ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie. Jazda na kolobežke T3 imituje carvingové lyžovanie, preto je zábavnejšia a vzrušujúcejšia ako jazda na klasickej dvojkolesovej kolobežke.

Výhody a jedinečné vlastnosti

 • T-lock systém na zablokovanie riadidiel
 • tréningová kolobežka od 2 rokov
 • klasická kolobežka od 4 rokov
 • predné svietiace kolesá
 • s batohom
 • ergonomický tvar riadidel
 • protišmykové riadidlá
 • tri kolieska pre väčšiu stabilitu
 • odolné PU kolieska
 • nosnosť 20 kg
 • švajčiarsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
Rozmery60*27*63 cm
SvetloÁno
Nosnosť20 kg
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.