Kolobežka Autá Scooter Twist & Roll Mondo otočná

Popis produktu

Mondo trojkolesová kolobežka Twist & Roll Cars (Autá) je úžasná a kvalitná detská kolobežka s otočným riadením. Je prevedená v motíve detskej rozprávky Autá, ktorá je veľmi obľúbenou u detí. Farebné prevedenie kolobežky je v krásnej kombinácii červenej a bielej farby. Má mäkké riadidlá, príjemné na dotyk, a celá je vyhotovená s množstvom rozprávkových obrázkov. Detská kolobežka má kvalitné kolieska s rozdielnym priemerom predných a zadného kolieska.

Po opotrebovaní sa dajú kolieska jednoduchým spôsobom odmontovať a vymeniť za nové. Nášľapná časť kolobežky má protišmykový charakter. Výhodou tejto rozprávkovej detskej kolobežky je jej ovládanie. Pri naklonení do strany sa kolieska otáčajú tam, kam chce dieťa. Výhodou kolobežky je jej nízka hmotnosť. Nosnosť kolobežky je do 20 kg. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Jazda na kolobežke prispieva k detskému zdraviu.

Je to skvelá forma pohybovej aktivity vonku s kamarátmi kde si dieťa nielen posilňuje opornú sústavu, ale cibrí si aj rozvahu a učí sa rešpektovať pravidlá premávky na ihrisku. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Spoločnosť Mondo je taliansky výrobca kvalitných detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou. Deti jazdu na kolobežke milujú. Rozmery detskej kolobežky sú 12*68*40 cm. Kolobežka má pevnú kovovú konštrukciu vyrobenú z ľahkých materiálov.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Italy
Rozmery12 x 68 x 40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť20 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...