Kolobežka Maxi Red Bull Pro Wheels 200 Mondo ABEC 5 dvojkolesová

Popis produktu

Detská dvojkolesová kolobežka Maxi Red Bull Pro Wheels 200 je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Kolobežka pre deti Mondo Maxi Red Bull Pro Wheels s unikátnymi kolieskami Pro Wheels 200 má pevnú kovovú konštrukciu a ľahký hliníkový rám.  Konštrukcia trojkolky je pevná a odolná proti vysokému náporu. Kolesá trojkolky sú vyrobené z kvalitného bezftalátového PVC materiálu.

Riadidlá kolobežky sú mäkké, pohodlné a príjemné na dotyk. Jednoduchým spôsobom sa dajú výškovo nastaviť podľa potrieb do výšky až 104 cm. Od svojich 3 rokov dieťaťu vydrží ako nová počas mnohých rokov. Kolobežka pre deti sa ľahko skladá a dá sa jednoducho prenášať. Dieťa si ju preto môže vziať kamkoľvek so sebou. Kolobežka má krásne farebné prevedenie modrej farby s obrázkom Red Bull Racing Formula 1, s ktorou sa bude každý chlapec cítiť ako pravý závodník. Dieťa ju ľahko zastaví pomocou zadnej nášľapnej brzdy. ABEC ložiská sú jednou z najdôležitejších častí kolobežky. Kolobežka Mondo obsahuje ložiská triedy 5, čo zaručuje ich plynulý dojazd, podobnú dobu točenia všetkých koliesok a absolútne tichý chod.

Kolieska majú priemer 20 cm s prívlastkom PU Injection, čím sú zárukou kvality a skvelého pocitu z jazdy. Po opotrebovaní sa dajú jednoducho vymeniť. Nášľapná časť kolobežky pre deti Mondo má protišmykové vlastnosti. Nosnosť kolobežky je do 50 kg.  Spoločnosť Mondo je renomovaný taliansky výrobca detských hračiek, ktorá je zárukou vysokej kvality, ktorá deťom vydrží dlhé roky. Jazda na novej kolobežke bude skvelá. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Jedinečná a kvalitná kolobežka Maxi Red Bull, s ktorou deti strávia množstvo času a zábavy pri jazde.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery104 cm
Nosnosť50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.