Kolobežka Red Bull Pro Wheels 205 Mondo dvojkolesová

Popis produktu

Detská dvojkolesová kolobežka Red Bull Pro Wheels je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Kolobežka pre deti Red Bull Pro Wheels s unikátnymi kolieskami Pro Wheels 205 má pevnú kovovú konštrukciu a ľahký hliníkový rám. Konštrukcia trojkolky je pevná a odolná proti vysokému náporu. Kolesá trojkolky sú vyrobené z kvalitného bezftalátového PVC materiálu.

Riadidlá kolobežky sú mäkké, pohodlné a príjemné na dotyk. Jednoduchým spôsobom sa dajú výškovo nastaviť podľa potrieb. Od svojich 3 rokov dieťaťu vydrží ako nová počas mnohých rokov. Kolobežka pre deti sa ľahko skladá a dá sa jednoducho prenášať. Dieťa si ju preto môže vziať kamkoľvek so sebou. Kolobežka má krásnu modrú farbu s obrázkom Red Bull Pro Wheels, s ktorou sa všetci chlapci budú cítiť ako praví závodníci. Dieťa ju ľahko zastaví pomocou zadnej nášľapnej brzdy. ABEC ložiská sú jednou z najdôležitejších častí kolobežky. Kolobežka Mondo obsahuje ložiská triedy 5, čo zaručuje ich plynulý dojazd, podobnú dobu točenia všetkých koliesok a absolútne tichý chod.

Kolieska majú priemer 20,5 cm, čo je zárukou ich kvality a skvelého pocity z jazdy. Po opotrebovaní sa dajú jednoducho vymeniť. Nášľapná časť kolobežky pre deti Mondo má protišmykové vlastnosti. Nosnosť kolobežky je do 50 kg. Spoločnosť Mondo je renomovaný taliansky výrobca detských hračiek, ktorá je zárukou vysokej kvality, ktorá deťom vydrží dlhé roky. Jazda na novej kolobežke bude skvelá. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Jedinečná a kvalitná kolobežka Red Bull Pro Wheels je s kolieskami s priemerom 20,5 cm úžasná a zážitok z jazdy je nezabudnuteľný.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.