Trojkolesová kolobežka & odrážadlo 2v1 Smoby s výškovo nastaviteľnou rúčkou modrá od 18 mes

Popis produktu

Detská trojkolesová kolobežka a odrážadlo 2v1 Smoby je nadčasová hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, ktorá sa dá pár pohybmi premeniť z detského odrážadla na kolobežku. Kolobežka-odrážadlo je vyhotovená v atraktívnej modro-zelenej farebnej kombinácii a vyznačuje sa originálnym francúzskym dizajnom. Trojkolesová kolobežka a odrážadlo je vďaka svojmu celokovovému rámu a stabilnému trojkolesovému systému ako stvorená pre každé neposedné dieťa.

Kolobežka a odrážadlo pre deti rastú s vaším dieťaťom, aj vďaka výškovo nastaviteľnej rúčke. Od 18 mesiacov deti používajú hračku ako odrážadlo s výškou rúčky 53 cm a od 24 mesiacov ako kolobežku s maximálnou výškou rúčky 63 cm. Rodičia dokážu premeniť odrážadlo na kolobežku za minútu vďaka patentovanému systému, ktorý nevyžaduje žiadne nástroje. Gumené kolieska na kolobežke sú tiché a spoľahlivé, chránené proti prerazeniu, spolu s blatníkmi. Protišmykové rúčky na kolobežke poskytnú deťom pocit istoty a bezpečia. Kolobežka a odrážadlo pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti vďaka nej trávia čas na čerstvom vzduchu. Zároveň si deti trénujú aj postreh a reflexy. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu.

Rozmery detskej kolobežky sú 68*30*63 cm (výška rúčky 63 cm) a rozmery odrážadla sú 60*30*53 cm (výška sedadla 27 cm a rúčky 53 cm). Nosnosť tejto multifunkčnej kolobežky je až 20 kg. Váha odrážadla a kolobežky je 2,8 kg. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery60*30*62 cm
Celková výška62 cm
Rozmery balenia16*52*33 cm
Celková dĺžka60 cm
Výška rúčky53 / 63 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,8 kg
Nosnosť20 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné