Kolobežka Minnie Smoby dvojkolesová, skladacia s nastaviteľnou rúčkou od 5 rokov

Popis produktu

Smoby kolobežka pre deti je prevedená vo veľmi obľúbenom motíve detskej rozprávkovej postavičky Disney, Minnie. Detská dvojkolesová kolobežka Smoby má praktickú nastaviteľnú rúčku a je vhodná pre deti od 5 rokov. Je bodkovaná, má krásnu červenú farbu s rozprávkovými nápismi a obrázkami roztomilej Minnie. Zadná brzda je kontrastnej žltej farby. Riadidlá kolobežky sú mäkké a príjemné na dotyk. Jej celkový vzhľad pôsobí milo a príjemne.

Táto detská kolobežka sa stane obľúbenou hračkou pre všetky dievčatká, ktorý majú radi jazdu na kolobežke. Konštrukcia kolobežky pre deti Minnie je vyrobená z pevnej a stabilnej kovovej konštrukcie. Kovový rám je skladací, a preto si ju deti môžu vziať kamkoľvek so sebou. Kolobežka má výškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú fixovať v 3 rôznych výškach a zaťahovacia rukovať zaručuje bezpečnosť a fixáciu riadidiel. Detská kolobežka Smoby má tiché silikónové kolesá, ktoré spolu s nožnou brzdou zabezpečujú plynulú a bezpečnú jazdu.

Francúzsky výrobca detských hračiek Smoby je zárukou vysokej kvality, jedinečného dizajnu materiálov, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske štandardy. Maximálna nosnosť kolobežky pre deti je 50 kg. Jej výška dosahuje 83 cm a je dlhá 70 cm. Patrí medzi veľmi obľúbené kolobežky, ale používajú ich aj deti od 3 rokov. Deti jazdu na kolobežke milujú, a preto sa stane súčasťou každodenného šantenia vonku s kamarátmi.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*32*83 cm
Celková výška83 cm
Rozmery balenia22*10*64 cm
Celková dĺžka70 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,50 kg
Nosnosť50 kg
Koleságumené, tiché a protišmykové
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.