Kolobežka Lietadlá Maxi Pro Wheels ABEC 5 Mondo dvojkolesová

Popis produktu

Detská dvojkolesová kolobežka Mondo Maxi Planes je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Kolobežka pre deti Mondo Planes s unikátnymi kolieskami Pro Wheels 200 má pevnú kovovú konštrukciu a ľahký hliníkový rám.  Konštrukcia trojkolky je pevná a odolná proti vysokému náporu. Kolesá trojkolky sú vyrobené z kvalitného bezftalátového PVC materiálu. Riadidlá kolobežky sú mäkké, pohodlné a príjemné na dotyk. Jednoduchým spôsobom sa dajú výškovo nastaviť podľa potrieb do výšky až 104 cm.

Od svojich 3 rokov dieťaťu vydrží ako nová počas mnohých rokov. Kolobežka pre deti sa ľahko skladá a dá sa jednoducho prenášať. Dieťa si ju preto môže vziať kamkoľvek so sebou. Kolobežka má krásnu modrú a oranžovú farbu s obrázkom z Disneyho rozprávky Planes, s ktorou sa všetci chlapci budú cítiť ako praví závodníci. Kolobežka má kvalitný stojan, pomocou ktorého sa dá pohodlne oprieť. Dieťa ju ľahko zastaví pomocou zadnej nášľapnej brzdy. ABEC ložiská sú jednou z najdôležitejších častí kolobežky. Kolobežka Mondo obsahuje ložiská triedy 5, čo zaručuje ich plynulý dojazd, podobnú dobu točenia všetkých koliesok a absolútne tichý chod.

Kolieska majú priemer 20 cm s prívlastkom PU Injection, čo je zárukou ich kvality a skvelého pocitu z jazdy. Po opotrebovaní sa dajú jednoducho vymeniť. Nášľapná časť kolobežky pre deti Mondo má protišmykové vlastnosti. Nosnosť kolobežky je do 50 kg. Spoločnosť je renomovaný taliansky výrobca detských hračiek, ktorá je zárukou vysokej kvality, ktorá deťom vydrží dlhé roky. Jazda na novej kolobežke bude skvelá. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Jedinečná a kvalitná kolobežka Maxi Planes má modulovateľné riadidlá do výšky až 104 cm a spolu s kolieskami s priemerom 20 cm je zážitok z jazdy nezabudnuteľný.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
Rozmery104 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.