Dvojkolesová kolobežka Maxi Hello Kitty Pro Mondo

Popis produktu

Detská dvojkolesová kolobežka MONDO Maxi Hello Kitty Pro Wheels 200 je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Kolobežka pre deti MONDO Maxi Hello Kitty Pro Wheelss s unikátnymi kolieskami Pro Wheels 200 má pevnú kovovú konštrukciu a ľahký hliníkový rám.  Konštrukcia trojkolky je pevná a odolná proti vysokému náporu. Kolesá trojkolky sú vyrobené z kvalitného bezftalátového PVC materiálu. Riadidlá kolobežky sú mäkké, pohodlné a príjemné na dotyk. Jednoduchým spôsobom sa dajú výškovo nastaviť podľa potrieb do výšky až 104 cm.

Od svojich 3 rokov dieťaťu vydrží ako nová počas mnohých rokov. Kolobežka pre deti sa ľahko skladá a dá sa jednoducho prenášať. Dieťa si ju preto môže vziať kamkoľvek so sebou. Kolobežka má krásnu romantickú ružovú farbu s obrázkom obľúbenej mačičky Hello Kitty, ktorá je obľúbená u dievčat. Dieťa ju ľahko zastaví pomocou zadnej nášľapnej brzdy. ABEC ložiská sú jednou z najdôležitejších častí kolobežky. Kolobežka MONDO obsahuje ložiská triedy 5, čo zaručuje ich plynulý dojazd, podobnú dobu točenia všetkých koliesok a absolútne tichý chod. Kolieska majú priemer 20 cm, čo je zárukou ich kvality a skvelého pocity z jazdy. Po opotrebovaní sa dajú jednoducho vymeniť.

Nášľapná časť kolobežky pre deti MONDO má protišmykové vlastnosti. Nosnosť trojkolky je do 50 kg. Spoločnosť je renomovaný taliansky výrobca detských hračiek, ktorý je zárukou vysokej kvality, ktorá deťom vydrží dlhé roky. Jazda na novej kolobežke bude skvelá. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Jedinečná a kvalitná kolobežka Maxi Hello Kitty, s ktorou deti strávia množstvo času pri jazde.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
Rozmery104 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.