Kolobežka Hľadá sa Dory Twist & Roll Mondo otočná

Popis produktu

Otočná detská kolobežka Twist & Roll je jedinečná kolobežka s krásnym rozprávkovým motívom Hľadá sa Dory (Finding Dory). Zábudlivú rybičku Dory poznáte už z rozprávky Hľadá sa Nemo. Je vhodná pre deti od 3 rokov a je ladená v žiarivých farbách modrej a žltej. Nosnosť trojkolesovej kolobežky je 20 kg. Detská kolobežka má 3 kvalitné kolieska s rozdielnym priemerom predných kolies a zadného kolieska. Po ich opotrebovaní sa dajú jednoduchým spôsobom odmontovať a vymeniť za nové.

Maximálne zábavná je táto kolobežka preto, že sa pri naklonení do strany vďaka stredovému kĺbu otáčajú predné kolieska. Má otočné ovládanie, čo je zaujímavá vlastnosť hlavne pre menšie zvedavé deti. Deti tak zažívajú vzrušujúcejšiu jazdu ako na klasickej kolobežke. Deti sa tak učia manévrovať s kolobežkou, učia sa udržiavať rovnováhu a zároveň posilňujú svalstvo rúk aj nôh. Jazda na kolobežke je aktivita, ktorú milujú deti všetkých vekových kategórií a s otočnou kolobežkou je ešte vzrušujúcejšia a zábavnejšia. Riadidlá kolobežky sú mäkké a pohodlné.

Mondo je taliansky výrobca, ktorý vyrába kvalitné produkty z gumy, peny a PVC. Mondo je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov a filmov, medzi ktoré patrí aj rozprávka o rybičke menom Dory. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu, ktoré nájdete aj v našej ponuke. Nášľapná časť kolobežky má protišmykový charakter pre ešte vyššiu bezpečnosť počas jazdy a navyše je vyzdobená obrázkom z rozprávky Hľadá sa Dory. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery balenia58*16*24 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť20 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.