Trojkolesová kolobežka Dobrý Dinosaurus Mondo

Popis produktu

Mondo detská trojkolesová kolobežka Dobrý Dinosaurus je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Krásne a originálne prevedenie tejto rozprávkovej kolobežky nadchne každé dieťa. Kolobežka má stabilnú protišmykovú podložku s krásnym obrázkom, aby bola zabezpečená čo najbezpečnejšia jazda pre vaše dieťa. Detská trojkolesová kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami, ktoré sa  v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové.

Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Konštrukcia kolobežky je kombináciou odolného kovu s plastom. Kolobežka pre deti Dobrý Dinosaurusvýškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú nastaviť podľa potreby vášho dieťaťa, a preto kolobežka rastie spolu s ním. Riadidlá kolobežky sú protišmykové a zároveň príjemné na dotyk. Celá kolobežka je prevedená v krásnej zelenej a žltej farbe motívu roztomilého Dinosaura, ktorý rozjasní očká každého dieťaťa. Má nosnosť 20 kg.

Kolobežka je doplnená o praktickú tašku s krásnym motívom, ktorá je odnímateľná. Spoločnosť Mondo je taliansky výrobca kvalitných detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou. Deti jazdu na kolobežke milujú a je to skvelá forma pohybovej aktivity. Detská kolobežka Mondo je vďaka trom kolieskam omnoho stabilnejšia a preto je vhodná pre malé deti už od 3 rokov. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť20 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.