Kolobežka dvojkolesová Cars 2 Wheels Foldable Smoby skladacia s brzdou výškovo nastaviteľná max. 83 cm od 5 rokov

Popis produktu

Dvojkolesová kolobežka od francúzskeho Smoby sa pýši krásnym motívom autíčka McQueen z animovaného filmu Cars (Autá), takže si ju obľúbia všetky deti a najmä chlapci od 5 rokov. Protišmykové riadidlá, pevný kovový rám a možnosť jednoduchého poskladania na cesty, to všetko ponúka kvalitná kolobežka z dielne francúzskych dizajnérov. Detská dvojkolesová kolobežka je ľahká, jazdí sa na nej veľmi jednoducho a pohodlne. Kolieska sú chránené proti prerazeniu, v prípade potreby sa dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. V zadnej časti kolobežky sa nachádza spoľahlivá nášľapná brzda.

Kolobežka má výškovo nastaviteľné riadidlá, preto sa vášmu dieťaťu skvele prispôsobí a rastie spolu s ním. Riadidlá sa dajú nastaviť do troch výšok podľa potreby a to až do maximálnej výšky 83 cm. Kolobežka sa dá veľmi jednoducho zložiť na polovicu a tak si ju môžu vaše detičky zbaliť na dovolenky či výlety. Kolobežka Cars s protišmykovými a tichými gumenými kolieskami prekvapí každé dieťa svojimi skvelými jazdnými vlastnosťami. Deti sa pri jazde učia udržiavať rovnováhu, rozvíjajú si pohybové zručnosti a motoriku. Takisto si posilňujú svalstvo na rukách a nohách, trénujú si postreh a reflexy

Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky: chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu. Kolobežka má nosnosť 50 kg a jej celkové rozmery sú 70*32*83 cm. Francúzska značka Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky s originálnym dizajnom. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*32*83 cm
Celková výška83 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Hmotnosť2,1 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.