Kolobežka Barbie Diamant ABEC 5 Mondo dvojkolesová

Popis produktu

Detská kolobežka Barbie Diamant spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Kolobežka pre deti Barbie Diamant má pevnú kovovú konštrukciu a ľahký hliníkový rám. Kolesá trojkolky sú vyrobené z kvalitného bezftalátového PVC materiálu. Riadidlá kolobežky sú mäkké a príjemné na dotyk. Jednoduchým spôsobom sa dajú výškovo nastaviť podľa potrieb do výšky až 80 cm.  

Jej dĺžka je 65 cm a šírka 10 cm. Kolobežka pre deti sa ľahko skladá a dá sa jednoducho prenášať. Dieťa si ju preto môže vziať kamkoľvek so sebou. Kolobežka má krásnu ružovo-modrú farbu s obrázkami Barbie, ktorá je u dievčat veľmi obľúbená. Dieťa ju ľahko zastaví pomocou zadnej nášľapnej brzdy kovovej farby. ABEC ložiská sú jednou z najdôležitejších častí kolobežky. Detská kolobežka Mondo obsahuje ložiská vysokej kvality triedy 5, čo zaručuje ich plynulý dojazd, podobnú dobu točenia všetkých koliesok a absolútne tichý chod. Kolieska majú priemer 12 cm a po opotrebovaní sa dajú jednoducho vymeniť.

Nášľapná časť kolobežky pre deti Mondo má protišmykové vlastnosti. Nosnosť kolobežky je do 50 kg. Spoločnosť Mondo je renomovaný taliansky výrobca detských hračiek, ktorá je zárukou vysokej kvality, ktorá deťom vydrží dlhé roky. Kolobežka je vhodná pre dievčatká. Jazda na novej kolobežke bude skvelá. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery65 x 82 x 10 cm
Nosnosť50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.