Kolíska pre dve bábiky do 42 cm Baby Nurse Smoby poschodová od 24 mes

Popis produktu

Smoby poschodová kolíska Baby Nurse pre 2 bábiky je kvalitný plastový výrobok, vhodný pre bábiky s veľkosťou 42 cm. Poschodová kolíska pre detské bábiky má krásne prevedenie ružovej a tmavoružovej s bielymi doplnkami a obrázkami kvetiniek a srdiečok. Prikrývky pre bábiky sú z kvalitnej tkaniny s peknými vzormi. Prikrývka pre bábiku je tmavoružovej farby s bielymi bodkami. Kolíska je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zároveň jemné a zamatové na dotyk. V prednej časti kolísky aj nad hlavou bábiky je znak Baby Nurse. Je to skvelá hračka, ktorá slúži ako doplnok k bábike. Hračka je vhodná pre dieťa, ktoré sa chce hrať s dvoma bábikami naraz alebo pre sestričky dvojičky. Kolísky sa dajú rozložiť a používať samostatne.

Kolíska má jemné oblé tvary, ktoré sa rozkolíšu pri jemnom dotyku, a tak dieťa uspáva svoju obľúbenú bábiku. Z oboch strán kolísky sú úchytky, na jednoduché prenášanie. Na čistenie tkaniny používajte len jemne navlhčenú hubku. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Dievčatá sa hrajú na mamičku. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia, uspávania, a hry s detskou bábikou, deti napodobňujú dospelých, a učia sa ako dávať lásku ostatný. Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Deti sa radi starajú o svoju bábiku. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Kolísky pre bábiky sú skvelý doplnok pre hru s bábikou, vhodný pre deti od 24 mesiacov. Rozmery kolísky sú 29*56*52 cm.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery29*56*52 cm
Celková výška56 cm
Rozmery balenia58*10*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,75 kg
Notedvojičky
Farbaružová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.