Kolíska s kolotočom Violette Baby Nurse Smoby pre bábiky od 18 mes

Popis produktu

Kolíska s kolotočom Violette z edície Baby Nurse od francúzskeho výrobcu Smoby je kvalitná kolíska a zároveň postieľkavhodná pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Je vyhotovená z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové na dotyk. Krásne ružové odtiene a originálny francúzsky dizajn zaujme malé mamičky na prvý pohľad. Jej súčasťou je aj kolotoč, umiestnený nad hlavičkou bábiky, ktorý pomôže s jej uspávaním. Sú na ňom znázornené srdiečka vtáčiky. Na čele postieľky je veľký nápis Baby Nurse a motív s obrázkami srdiečka, hviezdičiek a mesiačika. Dievčatká v tejto nádhernej postieľke môžu bábiku hojdať, uspávať a zažijú s ňou veľa radostných chvíľ.

Postieľka má jemné oblé tvary, ktoré sa rozkolíšu pri jemnom dotyku, a tak dieťa uspáva svoju obľúbenú bábiku. Jej rozmery sú 47*30*60 cm a váha je iba 1,9 kg, takže sa dá jednoducho prenášať. Celková výška postieľky je 47 cm. Bábika nie je súčasťou balenia. Na čistenie hračky používajte len jemne vlhkú handričku. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná a pri hre si rozvíjajú kognitívne, motorické schopnosti a pocit zodpovednosti. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe.

Francúzsky Smoby má dlhoročnú tradíciu vo výrobe detských hračiek. Je lídrom na trhu, a hračky sú vyrobené zo zdravotne nezávadného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality. Hračky Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*28*60 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia36*10*55 cm
Celková dĺžka60 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,3 kg
Farbafialová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.