Kolíska s baldachýnom Violette Baby Nurse Smoby pre bábiku od 18 mes

Popis produktu

Kolíska pre bábiku Violette z edície Baby Nurse je originálna hračka vhodná pre dievčatká od 18 mesiacov. Do kolísky v krásnych ružových odtieňoch sa zmestí bábika s veľkosťou 42 cm. Vo vrchnej časti sa nachádza baldachýn s moderným bodkovaným vzorom, ktorý sa dá zložiť dole, a takisto aj zatiahnuť nad bábikou, aby mohla pokojne zaspať. Pri uspávaní môžu dievčatká bábiku kolísať vďaka oblým podstavcom. Nápis Baby Nurse na prednom čele postieľky zdobí aj pekné srdiečko s hviezdami a mesiačikom.

Hračka pre bábiky je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, originálny francúzsky dizajn sa zapáči každému dievčatku. Ľahko sa prenáša a čistí vlhkou handričkou. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša a naberajú pocit zodpovednosti. Kolísku si môžu dievčatká dať v noci aj pri svoju postieľku a pred spánkom ju hojdať, až kým spolu nezaspia. Bábika nie je súčasťou balenia.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériáPlast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*28*69cm
Celková výška69 cm
Rozmery balenia55*10*36 cm
Celková dĺžka47 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.