Kolieskové korčule Autá Mondo s chráničmi a prilbou veľkosť 22-29

Popis produktu

Mondo korčule 4-kolieskové s chráničmi a prilbou Autá od talianskeho výrobcu pre chlapcov od 3 rokov majú mimoriadne pekný dizajn, krásnu červenú farbu a motív z animovanej rozprávky Autá(Cars). Na nôžkach dobre sedia a pohodlne sa nosia. Veľkosť korčúľ pre deti je do značnej miery univerzálna a dá sa jednoduchým spôsobom prispôsobiť na nôžky v rozmedzí čísel 22-29. Kolieskové korčule sú vyrobené z tých najkvalitnejších plastových materiálov, ktoré sa len tak ľahko nezničia. Vhodne rozmiestnené kolieska po oboch stranách nôžky z nich robia výborné prvé detské korčule na učenie.

Rovnováha sa na nich udrží oveľa jednoduchšie ako na klasických korčuliach, ktoré majú kolieska len v jednom rade. Kvôli pevnejším kolieskam tieto detské korčule odporúčame používať na povrchu bez väčších nerovností. Keďže deti sa v zápale hry a pri učení korčuľovania môžu zraniť, ku korčuliam je v cene sada chráničov a prilba s rozprávkovým motívomPrilba spĺňa všetky bezpečnostné štandardy Európskej únie a spoľahlivo ochráni hlavičku dieťaťa pred tvrdými nárazmi. Chrániče sú kvalitné, pevné, pohodlné a ľahko sa dajú nasadiť. Ochránia dieťa pred úrazom kolien a lakťov, ku ktorým by bez chráničov mohlo dochádzať, čo platí aj pre skúsenejších detských korčuliarov.

Prilbu a chrániče odporúčame použiť pri každom korčuľovaní. Korčule aj chrániče dodávame v peknej a praktickej taške na zips, do ktorej sa po korčuľovaní môžu korčule odložiť. Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov a hračiek a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov. Výrobky od spoločnosti Mondo spĺňajú prísne európske kritériá kvality. Za výrobou širokej škály hračiek Mondo je starostlivý prístup k práci, inováciám a detským potrebám.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery22-29 size
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.