Plyšový otec kohút s kuriatkami Linoo Chicken Dad Plush Paul Kaloo krémový 35 cm z jemného plyšu v darčekovej krabičke od 0 mes

Popis produktu

Plyšový otec kohút s kuriatkami z najnovšej edície Linoo od francúzskej spoločnosti Kaloo predstavuje nádhernú hračku pre najmenšie deti už od narodenia. Kohút Paul s výškou 35 cm nosí v šatke s farebným prírodným motívom svoje mláďatko, nežným spôsobom tak vyjadruje blízky vzťah rodiča a dieťaťa. Spoločne predstavujú silný symbol oslavujúci ochranársky inštinkt a lásku, ktorá sa prejavuje medzi otcom a dieťaťom. Tieto originálne plyšové hračky v krásnom krémovom vyhotovení sú ako stvorené pre vašich najmenších, povrch ich telíčka tvorí prvotriedny plyš, ktorý je hebký a jemný k citlivej detskej pokožke. Súčasťou balenia je originálna darčeková krabička, takže ich môžete darovať svojim blízkym pri akejkoľvek príležitosti.

Plyšová hračka dokáže zachytávať vlastnú vôňu bábätka, čo je dôležité najmä v prvých týždňoch po pôrode. Plyšový kohút prináša vďaka tomu dieťaťu pocit pokoja a istoty v novom svete, takisto mu pomáha rýchlejšie zaspať. Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Bábätká majú zvýšenú hmatovú citlivosť, reagujú na každý dotyk, je dôležité, aby objavovali nové veci a skúmali povrch hračky. Deti môžu plyšové zvieratko bez problémov ochutnávať a hryzkať, čo pre nich predstavuje typický spôsob skúmania okolitých predmetov. Každá detská hračka Kaloo je prísne testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy kvality.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenších s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detská hračka sa dá pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov. Výplň v plyšových hračkách Kaloo pozostáva zo 100% recyklovaných plastových fliaš, čím spoločnosť významne prispieva k ochrane životného prostredia.

Vlastnosti

  • hebký kohút s kuriatkami z plyše
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • realistický vzhľad
  • veľkosť 35 cm
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery14*17*33 cm
Celková výška35 cm
Celková dĺžka14 cm
Hmotnosť190 g
Farbakrémová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.