Drevené didaktické kocky so zvukmi Baby Pure Sensor Sound Blocks Eichhorn 6 dielov od 12 mes

Popis produktu

Drevené didaktické kocky Baby Pure Sensor Sound Blocks od nemeckej značky Eichhorn sú skvelým darčekom pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Originálna sada obsahuje až 6 farebných kociek rôznych tvarov a farieb, ktoré deti potešia aj rôznymi zvukovými funkciami, takže sa ich deti naučia rozoznávať aj podľa sluchu. Pri hre si precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Originálne kocky v jemných farbách vnesú do detskej izbičky tvorivú a radostnú atmosféru. Sú vyrobené z prvotriedneho bukového dreva, takže vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí.

Nemecký dizajn a vysoká kvalita drevených kociek podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti. Hra s kockami Eichhorn pomáha deťom zlepšovať technickú predstavivosť, učia sa rozlišovať nové tvary, farby a zvuky. Nadčasové kocky umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti, získavajú sebavedomie po každej dokončenej stavbe. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 6 farebných kociek
  • zvuková funkcia
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecký dizajn od Eichhorn
  • vhodné od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery35 mm
ZvukovéÁno
Hmotnosť432 g
Dieliky puzzle6
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.