Kočík športový s textilným poťahom Pushchair Natur D'Amour Baby Nurse Smoby pre 42 cm bábiku výška rúčky 58 cm od 18 mes

Popis produktu

Kočík športový s textilným poťahom Pushchair Natur D'Amour z kolekcie Baby Nurse poteší všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú so svojimi bábikami. Originálne vyhotovenie v jemných pastelových farbách očarí malé mamičky, ktoré budú môcť do sedačky usadiť bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Na sedadle je kvalitná textília s moderným vzorom. S kočiarikom sa deťom ľahko manévruje a rúčka je vo výške 58 cm od zeme. Bábika nie je súčasťou balenia.

Kovová konštrukcia v kombinácii s odolným a kvalitným plastom zaručí deťom nerušený zážitok pri kočíkovaní svojej obľúbenej bábiky. Dievčatká sa môžu vydať na prechádzky do parku, používať ho v v interiéri aj exteriéri. Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká, pričom všestranne rozvíja deti, učia sa zodpovednosti, prirodzeným a hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých. Rozmery produktu sú 58*38*58 cm, kočík je skladný, dá sa ľahko prenášať.

Francúzsky Smoby je popredný výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery58*38*58 cm
Celková výška58 cm
Rozmery balenia35*13*60 cm
Výška rúčky58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Noteno baby
Farbabéžová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.