Kočík Mon Premier Poupon Bébé Corolle so skladacou strieškou pre 30 cm bábiku od 18 mes

Popis produktu

Objavte spolu s nami absolútnu novinku v našom eshope, ktorú si okamžite zamilujú nielen deti, ale aj vy, rodičia. Jedinečný kočík Mon Premier Poupon Bébé z dielne francúzskej značky Corolle nesmie chýbať žiadnemu malému rodičovi, ktorý sa stará o bábiku Corolle. Prekrásny kočík so skladacou strieškou deti od 18 mesiacov poteší originálnym dizajnom s nádhernou potlačou a dokonale prepracovanými detailmi. Ružový kočiarik je vytvorený pre bábiky Corolle s veľkosťou 30 cm, je veľmi ľahký a manipulácia s ním bude pre deti naozaj jednoduchá. Kočík s celkovou výškou 54 cm detičky zároveň využijú aj ako chodítko a pomocníka pri prvých krokoch. Vďaka výnimočnému kočíku Mon Premiere Poupon Bébé bude hra s bábikou Corolle nezabudnuteľná a deťom prinesie množstvo nových zážitkov a krásnych spomienok.

S týmto krásnym kočíkom Corolle sa odteraz môžu deti vybrať na prechádzku vždy v spoločnosti svojej bábiky. Dokonale prepracované detaily tohto kočíka a prvotriedne materiály príjemné na dotyk spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • kočík pre bábiku Corolle
  • so skladacou strieškou
  • od 18 mesiacov
  • pre bábiku s veľkosťou 30 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery54*26*33 cm
Celková výška54 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Vhodné pre bábiku30 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...