Kočík pre dvojičky Powder Pink Maxi Cosi&Quinny Smoby s bezpečnostným pásom pre 42 cm bábiky

Popis produktu

Kočík pre dvojičky bábiky Powder Pink z edície Maxi Cosi&Quinny využijú všetky deti a najmä dievčatká pri každodenných prechádzkach so svojimi obľúbenými bábikami. Kočík v jemnom pastelovo ružovom vyhotovení v kombinácii s tmavou konštrukciou pôsobí nadčasovo a elegantne, zapáči sa deťom aj rodičom. Zmestia sa doň až 2 bábiky s veľkosťou 42 cm. Kočík umožňuje deťom jednoduché manévrovanie do strán, a s ľahkosťou prekonáva aj prekážky na ceste vďaka tichým a odolným kolieskam. Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov. Kočiarik tvorí pevná kovová konštrukcia, ktorá v kombinácii s odolným plastom vytvára tie najlepšie jazdné vlastnosti. Sedadlá sú vybavené bezpečnostnými pásmi, takže bábiky počas jazdy nevypadnú. V spodnej časti kočiara pre bábiku je veľký úložný priestor na rôzne doplnky.

Kočík sa ovláda veľmi jednoducho - ergonomická rúčka je výške 64 cm od zeme. Má realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti, plastové sedadlá sú potiahnuté kvalitným textilom. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok pre každé dievčatko, ktoré chce svoje bábiky vziať na prechádzku. Zlepšujú si jemnú motoriku, napodobňujú svoje mamičky a približujú sa svetu dospelých. Dá sa používať v interiéri aj exteriéri. Na čistenie tkaniny používajte iba ľahko navlhčenú hubku. Rozmery produktu sú 55*39*64 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom originálne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery55*39*64 cm
Celková výška64 cm
Rozmery balenia34*15*54 cm
Celková dĺžka55 cm
Výška rúčky64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,5 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.