Kočík pre dve bábiky DeLuxe Pastel Maxi Cosi&Quinny Grey Smoby s polohovateľnou opierkou a 65 cm výška rúčky

Popis produktu

Kočík pre dve bábiky Trio Pastel Maxi Cosi&Quinny je vynikajúci doplnok pre všetky dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na mamičky a starostlivo opatrujú svoje bábiky. Šedý kočík pôsobí elegantne a nadčasovo, vďaka imitácii dreva sa zapáči nielen deťom, ale aj rodičom. Zmestia sa doň až 2 bábiky s maximálnou veľkosťou 42 cm. Dieťa ľahko manévruje s kočíkom do strán, a s ľahkosťou prekonáva aj prekážky na ceste vďaka tichým a odolným kolieskam. Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov. Kočiarik tvorí pevná kovová konštrukcia, ktorá je kombinovaná s odolným plastom, jemným na dotyk. Sedadlá sú vybavené bezpečnostnými pásmi, takže počas jazdy nevypadnú. V spodnej časti kočiara pre bábiku je veľký úložný priestor na doplnky a hračky.

Kočík sa ovláda veľmi jednoducho - ergonomická rúčka je výške 65 cm od zeme. Má realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti, plastové sedadlá sú potiahnuté kvalitným textilom. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok pre každé dievčatko, ktoré chce svoje bábiky vziať na prechádzku. Zlepšujú si jemnú motoriku, napodobňujú svoje mamičky a približujú sa svetu dospelých. Dá sa používať v interiéri aj exteriéri. Na čistenie tkaniny používajte iba ľahko navlhčenú hubku. Rozmery produktu sú 55*39*65 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom originálne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery55*39*65 cm
Celková výška65 cm
Rozmery balenia34*15*54 cm
Celková dĺžka52 cm
Výška rúčky65 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,5 kg
Farbašedá
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.