Kočík pre bábiku Baby Nurse Smoby športový (rúčka 63 cm)

Popis produktu

Športový kočík pre bábiku Baby Nurse je stabilný a pevný kočík pre bábiku vhodný pre dievčatká už od 18 mesiacov. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii tlmenej modrej a bielej farby s ružovými doplnkami a zeleným lemom, ktorý ho nezvyčajne oživí. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasický športový kočiar. Pod sedadlom je veľký úložný priestor, kde si dieťa môže uložiť doplnky alebo iné hračky. Výška rúčky kočiara pre deti je 63 cm. Kočík pre bábiky je vhodný pre cca 42 cm veľkú bábiku.

Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného kočíka. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Rozmery kočíka pre deti Baby Nurse sú 60*50*62 cm.

Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. 

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*50*62 cm
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné