Kočík pre bábiku Maxi Cosi & Quinny Smoby športový (66 cm rúčka) zeleno-šedý

Popis produktu

Kočiarik Maxi Cosi & Quinny je nádherný kočík pre bábiku v športovom prevedení. Je vhodný pre všetky dievčatká už od 3 rokov. Žiarivá zelená farba v kombinácii s čiernou a bielou pôsobí veľmi moderne, je to neodolateľný  a štýlový doplnok na starostlivosť o bábiku. Deti sa rady hrajú na mamičky, starajú sa o bábiky ako o vlastné deti. S hračkárskym kočiarikom budú takéto hry ešte zaujímavejšie a realistickejšie. Výška rúčky kočiarika je 66 cm, preto je vhodný už od 3 rokov veku dieťaťa. Praktickým doplnkom na dievčenskom kočíku je plastový košík v spodnej časti, presne ako na ozajstnom kočiari pre bábätká. Tam si malé mamičky môžu uložiť rôzne drobnosti, ktoré potrebujú mať pri sebe na prechádzkach so svojou bábikou.

Športový kočík pre bábiku je určený pre bábiky s výškou 42 cm. Kolieska kočiarika sú odolné a kvalitné, vďaka nim jazdí kočík ľahko a hladko. Kočiarik pre bábiku má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Bábika je v kočíku chránená bezpečnostným pásom, aby počas jazdy nevypadla. Dizajn kočiarika pre bábiku je originálny a realistický, vyzerá ako naozajstný kočík pre bábätko. Kočíkovanie bábiky je veľmi obľúbená hra medzi najmenšími dievčatkami. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Rozvíjajú sa jazykové a komunikačné schopnosti detí, jemná motorika, city a zmysel pre starostlivosť. Napodobňovaním života dospelých a hrou na mamičky sa deti najskôr naučia ako sa orientovať v reálnom svete. Zelený kočiarik Maxi Cosi & Quinny je na to ideálnym prostriedkom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. Kočík sa dá jednoduchým spôsobom poskladať a môžete ho vziať kamkoľvek so sebou, nezaberá veľa miesta. Vaša malá princezná bude športový kočiarik pre bábiku milovať, pretože pôsobí veľmi realisticky a má žiarivú farbu. Hra na mamičku nebola ešte nikdy zábavnejšia.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*52*66 cm
Rozmery balenia12*34*54 cm
Výška rúčky66 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,50 kg
Farbazelená
Vhodné pre bábiku46 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.