Kočík pre bábiku Peppa Pig Smoby hlboký s otočnými kolieskami (53,5 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Hlboký kočík pre bábiku Peppa Pig je moderný kočík pre detskú bábiku v nežnej kombinácii ružovej a bielej farby s rozprávkovým motívom Peppa Pig. Kočiarik na vozenie bábik je vhodný pre dievčatká od 18 mesiacov.  Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasický hlboký kočík pre bábiku s dĺžkou 42 cm. Kočík má jemné oblé tvary. Výška rúčky kočiara pre deti je 53,5 cm. Štyri kolieska dávajú kočiariku dobrú stabilitu a vďaka otočným predným kolieskam sa s kočiarikom deťom jednoducho manipuluje počas prechádzky so svojou bábikou.

Kočík pre detskú bábiku Peppa Pig je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Na bielej prikrývke i strieške je jemná farebná potlač, ktorá sa bude páčiť každej malej mamičke. Hlboký kočiar pre bábiku Smoby je realistická replika ozajstného detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, rady ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka Peppa Pig 46*38*54 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery46*38*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia32*18*57 cm
Celková dĺžka46 cm
Výška rúčky53,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,33 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32-42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.