Kočík pre bábiku Peppa Pig Smoby s otočnými kolieskami (53,5 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Kočík pre bábiku Peppa Pig je krásny športový kočiarik s otočnými prednými kolieskami. Detský kočík Smoby je vhodný pre dievčatá od 18 mesiacov. Je prevedený v nežnej kombinácii bielej a ružovej farby. Sedadlo pre bábiku je biele s ružovým lemom a jemnou farebnou potlačou, na ktorej dominuje obrázok rozprávkového prasiatka Peppa. Poťah detského kočíka pre bábiky sa dá v prípade potreby vyzliecť a vyprať. Prasiatko Peppa je utešené krochkajúce stvorenie, ktoré svojimi každodennými príhodami zabáva najmenšie deti na televíznych obrazovkách už niekoľko rokov. Deti zaujíma hlavne hrou farieb a spoznávaním sveta spolu so svojimi zvieracími kamarátmi a nejedno malé dievčatko túži práve po kočiariku pre bábiky s takýmto motívom.  

Plastový materiál, z ktorého je kočiar Baby Nurse Peppa Pig vyrobený, je kvalitný a zamatový na dotyk. Každé malé dievčatko miluje hru s bábikou, o ktorú sa stará ako o vlastné bábätko. Výška rúčky kočiara Baby Nurse Peppa Pig je 53,5 cm. Jeho rozmery sú 46*38*54 cm. Tento kočík pre bábiky je replikou ozajstného kočíka, a tak sa dievčatká môžu so svojou bábikou vybrať na prechádzku a cítiť sa pri tom ako mamičky. Hra s detskou bábikou nie je len zábavkou, ale pomáha aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností a taktiež dáva dievčatkám istý pocit zodpovednosti za svoje bábätko. Detský kočík je francúzsky výrobok renomovaného výrobcu Smoby, vyrobený zo zdravotne nezávadných materiálov.

Detský kočík je vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm, je ľahký, takže aj tie najmenšie dievčatká s ním môžu vyraziť do ulíc a zahrať sa na dospelých. Práve napodobňovaním života dospelých od skorého veku sa deti najskôr naučia ako sa orientovať v reálnom svete, preto je dôležité poskytovať im čo najviac podnetov na takéto hry a kočiar Smoby Peppa Pig je na to ideálnym prostriedkom. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je aj kočík pre bábiky Peppa Pig najlepší darček pre najmenších.

Vlastnosti

  • nádherný rozprávkový kočiarik na hranie
  • s otočnými prednými kolieskami
  • pre dievčatká od 18 mesiacov
  • výška rúčky 53,5 cm
  • motív prasiatka Peppa Pig
  • pre bábiku s výškou 42 cm
  • poťah na kočíku sa dá vyzliecť a vyprať
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • jedinečný realistický dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*38*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia33*13*47 cm
Celková dĺžka46 cm
Výška rúčky53,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32-42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.