Kočík pre bábiku 3v1 Maxi Cosi & Quinny Smoby (70 cm rúčka) ružovo-oranžový

Popis produktu

Smoby detský kočík Maxi-Cosi & Quinny 3v1 je praktická trojkombinácia hlbokého kočíka pre bábiku, športového kočíka-buginy s hlbokým nosidlom alebo jeho vaničku môže dieťa využiť ako postieľku na spanie, či praktickú kolísku na kolieskach pre bábiku. Jeho farebné prevedenie je vo veľmi príťažlivej kombinácii ružovej, šedej a oranžovej farby. Je to skvelá hračka ako doplnok pre bábiku. Deti sa radi prechádzajú so svojou bábikou vonku v parku, alebo ju radi uspávajú v praktickej kolíske. Vanička kočiara sa dá využiť aj ako postieľka pre bábiku do detskej izby. Kočík pre bábiku je určený pre každú bábiku s výškou 42 cm. Kolieska kočiarika sú gumené. Predné koleso kočiarika je silné a dvojité, preto je kočík stabilný a ľahko sa s ním manipuluje. Má otočné predné koleso, ktoré sa otáča od 360 stupňov. Kočiarik má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Bábika má bezpečnostný pás oranžovej farby, aby nevypadla.

Keď sa športová časť vaničky zloží do vodorovnej polohy a upevní sa na ňu vanička, kočík sa premení na tradičný hlboký kočík, so sklopnou strieškou. Má ergonomicky tvarovanú rúčku, ideálna pre deti od 3 rokov. Jej výška od zeme je 70 cm a dĺžka vaničky je 50 cm. Hlboká časť vaničky sa vďaka držiaku jednoducho prenáša. Má realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti. Detský kočík pre bábiku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 je pohodlný, a plastové sedadlo je potiahnuté špeciálnym textilom s bezpečnostným pásom. Autosedačka má nastaviteľnú rukoväť. Kočík pre bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Kočík sa jednoduchým spôsobom dá poskladať a vziať kamkoľvek so sebou. Nezaberá tak veľa miesta. Bábika nie je súčasťou produktu.

Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Detský kočík pre bábiku je skvelý doplnok pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery produktu sú 49*41*70 cm. Či už doplnok dieťa využíva ako športový kočík, tradičný hlboký kočík alebo ľahkú buginu, zažije s ním množstvo zábavy.

Vlastnosti

 • krásny kočík pre bábiku 3v1
 • hlboký kočík, bugina a autosedačka
 • dá sa tiež využiť ako postieľka alebo hojdačka na kolieskach
 • dvojité predné koliesko pre ľahké ovládanie
 • multifunkčné využitie
 • nežné dievčenské farby
 • vhodný od 3 rokov
 • pre bábiku s výškou 42 cm
 • s gumenými kolieskami
 • odolnákovová konštrukcia v kombinácii s plastom
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*41*70 cm
Celková výška70 cm
Výška rúčky70 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,7 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku46 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.