Kočík pre bábiku Minnie Smoby skladacia bugina (58 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Smoby kočík pre bábiku Bugina Minnie je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká od 18 mesiacov. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii ružovej a zelenej farby s bodkovaným vzorom a motívom Minnie na sedačke pre bábiku. Motív postavičky Minnie od Disney je u malých dievčat veľmi obľúbený a zaručene ich zaujme. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasickú športovú buginu. Výška rúčky kočiara pre deti je 58 cm. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. 

Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Vďaka bezpečnostnému pásu bábika nevypadneJe to realistická replika ozajstného kočíka. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Dieťa si môže vziať buginu s bábikou kamkoľvek so sebou, či už na prechádzku, do parku alebo na výlet.

Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka pre deti Bugina Minnie sú 23*42*58 cm. Kočík je vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm. Je to ideálny kočík na cestovanie a prechádzku vonku, dá sa ľahko poskladať a má malú váhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery23*42*58 cm
Celková výška58 cm
Výška rúčky58 cm
Farbaružová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.