Kočík pre bábiku Maxi Cosi & Quinny 3v1 Smoby (65,5 cm rúčka) ružovo-modrý

Popis produktu

Smoby detský kočík Maxi-Cosi & Quinny 3v1 je praktická trojkombinácia hlbokého kočíka, športového kočíka s hlbokým nosidlom pre detskú bábiku v jednom, vhodný od 3 rokov. Výhodou doplnku pre bábiku je to, že ho dieťa môže využívať v mnohých alternatívach, čo mu prináša viac radosti z hry. Jeho farebné prevedenie je vo veľmi príťažlivej kombinácii tmavoružovej, šedej a bledomodrej farby rúčky. Je to skvelá hračka ako doplnok pre bábiku. Deti sa radi prechádzajú so svojou bábikou vonku v parku. Vanička kočiara sa dá využiť aj ako postieľka pre bábiku do detskej izby. Kočík pre bábiku je určený pre každú bábiku s výškou 46 cm. Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov, sú veľmi tiché. Kočiarik má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Bábika má bezpečnostný pás, aby nevypadla.

V spodnej časti kočiara pre bábiku je veľký úložný priestor na uskladnenie doplnkov alebo iných hračiek. Keď sa športová časť vaničky zloží do vodorovnej polohy, a upevní sa na ňu vanička, kočík sa premení na tradičný hlboký kočík. Má ergonomicky tvarovanú rúčku, ideálna hračka pre deti od 3 rokov. Jej výška od zeme je 65,5 cm. Hlboká časť vaničky sa vďaka bledomodrému držiaku jednoducho prenáša. Má realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti. Detský kočík pre bábiku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 je pohodlný a plastové sedadlo je potiahnuté špeciálnym textilom s bezpečnostným pásom. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Je to kočiarik so 4 gumenými kolesami, ktorý je ideálny na dlhé prechádzky a na dlhé roky. Je pevný, masívny a pritom veľmi nežný.

Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Detský kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa  zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery produktu sú 39*66*52 cm. Na čistenie tkaniny používajte iba ľahko navlhčenú hubku.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*52*65,5 cm
Celková výška65,5 cm
Rozmery balenia34*20*53 cm
Výška rúčky65,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,21 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku46 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.