Hlboký kočík Violette Baby Nurse Smoby pre bábiky (55 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Hlboký kočík pre bábiky Violette Baby Nurse od francúzskeho Smoby je kvalitným doplnkom pre všetky dievčatá od 18 mesiacov. Zmestí sa doň bábika s veľkosťou 42 cm. Ľahké ovládanie a stabilita poteší všetky malé mamičky, ktoré v ňom môžu bez obáv prevážať svoju bábiku - doma i vonku. Má ergonomickú rukoväť vo výške 55 cm. Kvalitná strieška a prikrývka sú vyhotovené v príjemnej ružovej farbe s bodkovaným vzorom, vďaka ktorým bude bude bábika ochránená pred nepriaznivým počasím.

V spodnej časti sa nachádza úložný priestor na všetky doplnky, ktoré malá mamička potrebuje k starostlivosti o bábiku. Model Violette je realistickou replikou ozajstného detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo ju kočíkujú. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností, hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých. Rozmery produktu sú 60*38*55 cm, bábika nie je súčasťou balenia.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery60*38*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia35*23*60 cm
Celková dĺžka60 cm
Výška rúčky55 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,1 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.