Kočík pre dvojičky s polohovateľnými sedačkami Maxi Cosi Twin Pushchair Sage Smoby pre 42 cm bábiku výška rúčky 65 cm olivový

Popis produktu

Kočík pre dvojičky bábiky Maxi Cosi Twin Puschair poteší všetky deti a najmä dievčatká pri každodenných prechádzkach so svojimi obľúbenými bábikami. Kočík v jemnom olivovom vyhotovení v kombinácii s tmavou konštrukciou pôsobí nadčasovo a elegantne. Zmestia sa doň až 2 bábiky s veľkosťou 42 cm. Kočík umožňuje deťom jednoduché manévrovanie do strán, a s ľahkosťou prekonáva prekážky na ceste vďaka tichým a odolným kolieskam. Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov. Kočiarik tvorí pevná kovová konštrukcia, ktorá v kombinácii s odolným plastom vytvára tie najlepšie jazdné vlastnosti. Polohovateľné sedadlá sú vybavené bezpečnostnými pásmi, takže bábiky počas jazdy nevypadnú. V spodnej časti kočiara pre bábiku je veľký úložný priestor na rôzne doplnky.

Kočík sa ovláda veľmi jednoducho - ergonomická rúčka je výške 65 cm od zeme. Má realistický vzhľad ako skutočný kočík pre deti, plastové sedadlá sú potiahnuté kvalitným textilom. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok pre každé dievčatko, ktoré chce svoje bábiky vziať na prechádzku. Zlepšujú si jemnú motoriku, napodobňujú svoje mamičky a približujú sa svetu dospelých. Dá sa používať v interiéri aj exteriéri. Na čistenie tkaniny používajte iba ľahko navlhčenú hubku. Rozmery produktu sú 55*39*65 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom originálne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery55*39*65 cm
Celková výška65 cm
Rozmery balenia34*15*54 cm
Výška rúčky65 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,50 kg
Noteno baby
Farbazelená
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.