Kočík trojkombinácia Cybex Landau 3in1 Priam Corolle skladací s multifunkčnými prednými kolesami pre 42 cm bábiku

Popis produktu

Prechádzky s bábikou budú pre vaše dieťatko nezabudnuteľné. Postará sa o to francúzska značka Corolle a jej unikátna novinka, ktorou je kočík Cybex Landau 3in1 Priam. Kočík v trojkombinácii vyzerá ako skutočný kočík pre bábätko, pôsobí realisticky a je dokonale prepracovaný do toho najmenšieho detailu. Kočík pre bábiku s veľkosťou 42 cm má skladaciu striešku, ktorú malí rodičia určite ocenia a zamilujú si tiež moderný dizajn v unisex sivej farbe. S týmto jedinečným kočíkom v trojkombinácii sa budú vaše deti cítiť ako skutoční rodičia.

Kočík je ako stvorený na prechádzky s bábikou a umožňuje deťom vybrať si z troch možností poskladania: športový kočík, hlboký kočík alebo vanička, ktorá je vhodná aj na prenos bábiky. Kočík vyrobený z prvotriednych materiálov má štyri tiché kolieska, pričom predné kolieska sú otočné, vďaka čomu je kočík stabilný a dieťatko s ním bude vedieť okamžite manipulovať. Hlboký kočík disponuje sklápacou strieškou a úložným priestorom, kam si deti môžu uložiť nielen obľúbené hračky, ale aj doplnky, ktoré im pomôžu lepšie sa postarať o svoju milovanú bábiku. Kočík sa dá veľmi rýchlo a jednoducho zložiť a premeniť do inej polohy a jeho obrovskou výhodou je, že úplne zložený nezaberá takmer žiadne miesto. 

Kočíkovanie milovanej bábiky patrí medzi najobľúbenejšie hry malých detí a kočík Cybex Landau 3in1 Priam Corolle je preto dokonalou hračkou pre všetky dievčatká od 3 rokov. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • kočík pre bábiku
  • trojkombinácia - hlboký kočík, športový kočík a vanička
  • pre bábiku s veľkosťou 42 cm
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery60*37 cm
Rozmery balenia37*22*62 cm
Celková dĺžka60 cm
Výška rúčky65 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,20 kg
Farbašedá
Vhodné pre bábiku36 - 52 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.