Textilná knižka Snowy Friends Activity Book ThreadBear polárne zvieratká 100% jemná bavlna od 0 mes

Popis produktu

Textilná knižka Snowy Friends Activity Book od špičkových dizajnérov značky ThreadBear Design predstavuje skvelú voľbu pre všetky bábätká už od narodenia. Mäkučká textilná knižka je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny, vďaka čomu je veľmi príjemná na dotyk. Obsahuje nádherné ilustrácie polárnych zvieratiek, s ktorými sa bude dieťaťu jednoduchšie zaspávať. Originálna knižka predstavuje skvelý darček pri akejkoľvek príležitosti. Tento skvelý doplnok do detskej postieľky prebúdza v bábätkách zvedavosť, pomáha im rozvíjať zmysly, rozpoznávať jednotlivé tvary a farby. Polárna knižka sa dá celá rozložiť, takže dieťa môže sledovať ilustrácie na jednom veľkom obrázku.

Textilná knižka dodáva deťom pocit bezpečia a istoty, rodičia im môžu pri prezeraní obrázkov rozprávať veselé príhody, takže sa zároveň posilňuje ich vzájomné puto. Deti sa učia otáčať jednotlivé stránky, skúmajú rôzne druhy povrchov, čím si lepšie rozvíjajú hmatovú citlivosť. Umelecké motívy zvieratiek podnecujú rozvoj fantázie a predstavivosti, tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku. Materiál použitý pri výrobe spĺňa prísne bezpečnostné štandardy a je bezpečný pre všetky bábätká. Rozmery knižky sú 16,5*16,5 cm.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii špičkovými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály s biorozložiteľnou povrchovou vrstvou TPU, ktoré boli použité pri výrobe sú maximálne bezpečné a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery16,5*1*16,5 cm
Hmotnosť89 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.