Drevená obrázková knižka Picture Book Farm Eichhorn 4 strany so zvieratkami od 6 mes

Popis produktu

Drevená obrázková knižka Picture Book Farm od nemeckej značky Eichhorn je nádherná hračka pre najmenšie deti od 6 mesiacov. Obrázková knižka je vyrobená z prvotriedneho dreva s jemným povrchom a krásnymi obrázkami 4 zvieratiek, ktoré zaujmú chlapcov a dievčatá. Knižka so 4 drevenými stranami je príjemne hladká na dotyk, sýte a pestré obrázky farmárskych zvieratiek umožňujú deťom rozvíjať ich fantáziu a predstavivosť. Rodičia im môžu rozprávať veselé príbehy o zvieratkách, vďaka čomu sa v nich prebúdza prirodzená zvedavosť, získavajú sebadôveru, cítia sa útulne a v bezpečí.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Knižka s obrázkami zvieratiek pomôže deťom spoznávať okolitý svet, počúvať príbehy o zvieratkách, spoznávať nové farby a tvary prirodzenou hravou formou. Klasické drevené hračky vytvárajú v deťoch pozitívny vzťah k prírode a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 6 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery12*12 cm
Celková výška12 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.