Klokanka na nosenie Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku od 3 rokov

Popis produktu

Výnimočná klokanka na nosenie bábiky Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle sa od tohto momentu stane súčasťou každej hry vášho dieťatka. Ako jediný eshop na trhu spestríme hru vašich detí krásnou klokankou na nosenie bábiky, vďaka ktorej sa o krok priblížia svetu dospelých. Klokanka pre bábiku Corolle s veľkosťou 36-42 cm poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré sa s láskou a nežnosťou starajú o svoju milovanú bábiku. Vďaka tejto klokanke s praktickými popruhmi budú mať svoju bábiku vždy pri sebe a môžu sa hrať na mamičku či otecka vždy a všade. Vďaka tejto jedinečnej klokanke bude bábika vášho dieťatka vždy v pohodlí a hra s ňou deťom prinesie množstvo nových zážitkov a krásnych spomienok.

Klokanka pre bábiku Corolle detský zrak okamžite upúta nádherným francúzskym dizajnom a roztomilou potlačou, rodičia zase zaručene ocenia jej prvotriedny materiál a dokonale prepracované detaily. Biela klokanka s ružovými detailmi a nádhernou potlačou je príjemná na dotyk a hra s ňou bude pre deti nezabudnuteľná. Pomôže rozvíjať detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a deti sa vďaka nej naučia starostlivosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • klokanka na nosenie bábiky
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...