Klip na cumlík Colors-Pacifier Holders Kaloo 27 cm s plyšovým zajačikom pre najmenších

Popis produktu

Kaloo klip na cumlík s plyšovým zajačikom Colors-Pacifier Holders je pekný klip na cumeľ vhodný pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 27 cm a okrem toho, že sa na neho dá pripnúť detský cumlík, je to aj zábavná hračka pre najmenšie deti. Klip na cumlík pre bábätká je vyrobený zo šuštiaceho papiera, vďaka čomu pomáha pri rozvoji detského sluchu, tiež je na ňom aj hebký mäkký plyš a mäkký plyšový zajačik, ktorý sa dá posúvať hore a dole, tak sa bábätko môže zabaviť na dlhý čas. Rôzny povrch na pásiku- šuštiaci papier a plyš, na ktorom je klip na cumeľ pripevnený je veľmi dobrá pomôcka pre vzbudenie a rozvoj hmatovej citlivosti najmenších detí, ktorá je v prvých týždňoch po narodení najcitlivejšia.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Klip na cumlík s plyšovým zajačikom je prevedený v pestrých a výrazných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek a doplnkov pre najmenších s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky a doplnky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Odporúčaný spôsob čistenia klipu na cumlík je pranie pri 30° bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala jeho farba a kvalita , potom ho treba nechať voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebký klip na cumeľ zo šuštiaceho papiera a jemného plyšu
  • vhodný pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • veľkosť 27 cm
  • pestrofarebné prevedenie
  • pranie pri 30°, potom nechať voľne usušiť
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery27 cm
Rozmery balenia19,5*23 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.