Klasická spoločenská hra Dohány Perníková chalúpka

Popis produktu

Spoločenská hra Perníková chalúpka je nádherná hračka, ktorá je vhodná pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Detská hra má motív obľúbenej rozprávky Perníková chalúpka, preto jej určite neodolá žiadne dieťa. Hra má jedinečné pestrofarebné prevedenie s obrázkami detskej rozprávky. Detská spoločenská hra je v štýle tradičnej hry Človeče, nehnevaj sa, takže pravidlá sú veľmi jednoduché.

V balení nájdete hracie dosky s krásnymi farebnými obrázkami rozprávky o Perníkovej chalúpke, hracie postavičky a kocku na hádzanie. Rozprávková hra skráti dlhé zimné či letné večery, môžete ju svojim ratolestiam zbaliť aj na cesty, je to zábava pre celú rodinu. Cieľom hry je dostať sa do cieľa ako prvý, vďaka čomu deti rozvíjajú svoje logické myslenie, predstavivosť a podnecujú súťaživosť.

Vlastnosti

  • pre deti od 3 rokov
  • s motívom rozprávky Perníková chalúpka
  • rozvíja logické myslenie a strategické plánovanie

Dohány je kvalitný európsky výrobca, ktorý sa zaoberá výrobou nádherných detských hračiek. Je to rodinný podnik s tradíciou, preto kúpu hračiek vníma ako prejav dôvery zo strany rodičov. Hračky značky Dohány majú atraktívny dizajn a kvalitné prevedenie, ktoré odolá aj nešetrnému zaobchádzaniu detí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
Rozmery30x20x3 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné